Promocje bankowe – raport lipiec 2014

promocje bankowe

Po raz drugi przedstawiam podsumowanie tego, co udało mi się uzyskać z promocji bankowych. Dlaczego publikuję taki raport pisałem miesiąc temu – zainteresowanych zapraszam tutaj. A wszystkich, którzy są ciekawi ile i za co dostałem premię od banków zapraszam do zapoznania się ze szczegółami.

W podsumowaniu za czerwiec pochwalić się mogłem jedynie 50 zł otrzymanymi od Getin Online za udział w promocji Aktywna Karta – Szybki Start. Lipiec okazał się dla mnie o wiele bardziej hojny. Za Lokatę Bezkarną w BGŻ Optima otrzymałem wyczekiwane 100 zł, a za spełnienie warunków Aktywnej Karty w czerwcu i lipcu po 50 zł, czyli łącznie drugie 100 zł. I to wszystko za 2,99 bo dopiero tyle zapłaciłem za obsługę karty do bankomatu w Getin Online. Czyli na dzień dzisiejszy mogę się pochwalić łączną kwotą 250 zł, które dostałem od banków w ciągu 3 miesięcy właściwie za darmo.

Dla jednych to za mało, żeby korzystać z takich promocji. Ja jestem zdania, że jak dają to trzeba korzystać i brać. W kolejnych miesiącach liczę na kolejne 50 zł od Getin Online. Liczę też, że pojawią się w międzyczasie kolejne ciekawe promocje, z których będę mógł skorzystać. Ciekawie wygląda oferta ING Banku Śląskiego, który płaci 100 zł za otwarcie konta. Co prawda na 100 zł trzeba poczekać do lutego przyszłego roku, ale cierpliwy jestem do lutego bym wytrzymał. Niestety w ING Banku Śląskim nadal posiadam „martwe” konto. Moim problem z promocjami bankowymi jest także to, że stosunkowo niewiele płacę kartą płatniczą. Ale postawiłem sobie za cel zgarnięcie do końca roku łącznie 500 zł z promocji. Cel skromny, ale jeszcze kilka miesięcy temu nie myślałem, że za coś co i tak robię dostanę 250 zł.

2 Komentarze

  1. Witam czemu w ing czekać się ma aż do lutego,nie tak dawno pisało że wypłata premii nastąpi 31 stycznia 2014 a tu taka informacja u Ciebie,Zmienili regulamin ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.