Lokata 3…2…1… GO! w Getin Online

Lokata 3...2...1... GO! getin online

W Getin Online pojawiła się Lokata 3…2…1… GO! czyli 5-miesięczna lokata z oprocentowaniem 3,50%. Podobnie jak w przypadku Lokat Limitowanych w Idea Banku liczba Lokat 3…2…1… GO! została ograniczona do tysiąca sztuk.  – w momencie pisanie tej wiadomości nadal do wykorzystania jest prawie cała pula.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Getin Online>>>

Minimalna kwota Lokaty 3…2…1… GO! to 1.000 zł, maksymalna to 20.000 zł. Jeden klient może założyć do 20 sztuk Lokat 3…2…1… GO! Nie ma obowiązku posiadania w Getin Online konta osobistego. Na opłacenia wniosku mamy 7 dni. Zerwanie Lokaty 3…2…1… GO! przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek. Założenie Lokat 3…2…1… GO! można powiązać z programem Aktywna Karta Szybki Start oraz 50 zł od Getin Mobile. Premię z tej drugiej promocji wypłacają bardzo szybko – ja 50 zł dostałem już na drugi dzień po wykonaniu przelewu.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.