Kolejna zmiana oprocentowania Lokat Meritum Zysku w Meritum Banku

zmiana oprocentowania Lokat Meritum

Meritum Bank około trzy tygodnie temu obniżył oprocentowanie swoich internetowych Lokat Meritum Zysku. W dniu wczorajszym Meritum Bank po raz kolejny obniżył oprocentowanie lokat na 6 i 12 miesięcy. Oprocentowanie obu lokat spadło odpowiednio o 0,20% oraz 0,10%. Niby niewiele – obie lokaty nadal mają dobre oprocentowanie, ale liderem na rynku lokat Meritum Banku już nie można nazwać.

<<<Szczegóły nowej oferty depozytowej Meritum Banku>>>

Aktualna oferta Lokat Meritum Zysku kształtuje się następującą:

  • 1-miesięczna Lokata Meritum Zysku z oprocentowaniem 2,70%.
  • 3-miesięczna Lokata Meritum Zysku z oprocentowaniem 3,00%.
  • 6-miesięczna Lokata Meritum Zysku z oprocentowaniem 3,40%.
  • 12-miesięczna Lokata Meritum Zysku z oprocentowaniem 3,60%.

Nadal w ofercie Meritum Banku są dwie długoterminowe lokaty oparte o wskaźnik WIBOR 6M. 24-miesięczna lokata oprocentowana jest na 3,69% (WIBOR 6M + 1%), 36-miesięczna lokata oprocentowana jest na 3,79% (WIBOR 6M + 1,10%).  Wszystkie lokaty można otworzyć bez konieczności posiadania konta osobistego w Meritum Banku. Za to dla posiadaczy Prostego Konta Osobistego dostępna jest Lokata Start na 2 miesiące z oprocentowaniem 5% do 10.000 zł.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.