Kolejna EKOlokata Powitalna i nowe Lokaty Hit Tygodnia w Bossabanku 25.08 – 31.08

Kolejna EKOlokata PowitalnaKolejny raz przedstawiam nową ofertę Bossabanku w ramach promocji Lokaty Hit Tygodnia. W tym tygodniu swoje oszczędności możemy zainwestować w 3-miesięczną Lokatę Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,50% oraz 7-miesięczną Lokatę Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,60%. Oprócz nowych Lokat Hit Tygodnia w ofercie Bossabanku pojawiła się ponownie 1-miesięczna EKOlokata Powitalna z oprocentowaniem 4%.

 Oferta w ramach promocji Lokaty Hit Tygodnia:

  • 3-miesięczna Lokata Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,50%
  • 7-miesięczna Lokata Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,60%

Pozostała oferta EKOlokat:

  • 10-dniowa EKOlokata z oprocentowaniem 2,80%
  • 1-miesięczna EKOlokata Powitalna z oprocentowaniem 4%
  • 4-miesięczna EKOlokata z oprocentowaniem 3,20%

Tak jak poprzednio EKOlokata Powitalna dostępna jest dla nowych klientów Bossabanku, którzy w dniu 06.08.2014 r. nie posiadali w tym banku lokaty i/lub rachunku oszczędnościowego. Minimalna kwota EKOlokaty Powitalnej to 1.000 zł, maksymalna to 15.000 zł.

Minimalna kwota EKOlokaty oraz Lokat Hit Tygodnia to 1.000 zł, maksymalna to 100.000 zł (w przypadku 10-dniowej EKOlokaty to 20.000 zł). Standardowo bank pozwala założyć jednemu klientowi dwie Lokaty Hit Tygodnia oraz EKOlokaty na różne terminy. Przedstawiona oferta dostępna jest jedynie dla nowych środków i/lub nowych klientów. Lokaty odnawiają się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu, wynoszącym od 2% do 2,5%. Przedstawiona promocyjna oferta ważna jest do 31.08.2014 r.

Nowe środki to nadwyżka środków ponad sumę środków zgromadzonych w banku według stanu na:

  • 4-ty dzień miesiąca, poprzedzającego miesiąc w którym zakładamy lokatę, jeśli lokatę zakładamy od pierwszego do czwartego dnia miesiąca.
  • 4-ty dzień miesiąca bieżącego, jeśli lokatę zakładamy od piątego do ostatniego dnia miesiąca. Jeśli 4-ty dzień miesiąca przypada w dzień wolny od pracy, to bierze się pod uwagę następny dzień roboczy.

Od każdej założonej i utrzymanej minimum 1 miesiąc lokaty Bossabank przekazuje z własnych środków 2 zł na ochronę foki szarej. Pieniądze trafią do Słowińskiego Parku Narodowego na program odtwarzania populacji foki szarej w Bałtyku, prowadzony we współpracy ze Stacją Morską Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu.

 

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.