Podwyższenie oprocentowania lokat w Getin Online

lokat Getin Online

Getin Online postanowił pójść na przekór tendencjom rynkowym i podwyższył oprocentowanie swoich dwóch lokat: Lokaty Party i Lokaty Jak Marzenie. 3-miesięczna Lokata Party oprocentowana jest obecnie na 3,30%, 6-miesięczna Lokata Jak Marzenie oprocentowana jest na 3,40%.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Getin Online>>>

Poza tym w ofercie Getin Online dostępne są jeszcze takie lokaty, jak:

  • Lokata na Start na 2 miesiące z oprocentowaniem 4,50% do kwoty 10.000 zł, dostępna dla klientów posiadających w Getin Online konto osobiste i nie posiadali wcześniej Lokaty na Start.
  • Lokata Mobilna na 2 miesiące z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł, dostępna przez Bankowość Mobilną Getin Online.
  • Lokata Bumerang II na 1 dzień z oprocentowaniem 3,50% do kwoty 10.000 zł.
  • Lokata Mój Zysk na 6 miesięcy z oprocentowaniem 3,20% dla kwot od 50.000 zł do 100.000 zł, oraz 3,30% dla kwot powyżej 100.000 zł, szerzej opisana tutaj.
  • Lokata Pół na Pół, czyli dwie lokaty – jedna 3-miesięczna i jedna 6-miesięczna, obie oprocentowane na 3,10%.
  • Lokata Wznosząca na 12 miesięcy z oprocentowaniem 3,30%, oprocentowana progresywnie od 2,30% do 4,90%.
  • Lokata Aktywna na 24 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym równym stopie procentowej NBP + 0,60%, obecnie 3,10% .
  • Lokata Dynamiczna na 36 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym równym stopie procentowej NBP + 0,85%, obecnie 3,35% .

Lokaty na Start, Lokaty Mobilnej oraz Lokaty Bumerang II dostępne są jedynie dla posiadaczy konta osobistego w Getin Online. Pozostałe lokaty można założyć bez konieczności otwierania w Getin Online rachunku osobistego. Zerwanie lokat w Getin Online przed terminem powoduje utratę naliczonych odsetek. Inaczej jest w przypadku Lokaty Wznoszącej – oprocentowanie naliczane jest za każdy miesiąc trwania lokaty. Poza Lokatą Bumerang II wszystkie lokaty odnawiają się na taki sam okres na oprocentowaniu równym co najwyżej stopie procentowej NBP, czyli 2,50%. Także poza Lokatą Bumerang II na opłacenie lokat mamy 7 dni. Wszystkie lokaty możemy otworzyć całkowicie online.

konto oszczędnościowe getin online

Nadal aktualna jest oferta Konta Oszczędnościowego – Więcej na Start z oprocentowaniem 3,50% do kwoty 100.000 zł dla nowych klientów przez 3 miesiące od momentu otwarcia Konta Oszczędnościowego. Aktualna jest także druga edycja promocji Aktywna Karta – Szybki Start, w której za otwarcie i aktywne korzystanie z konta osobistego Getin Online wypłaca premię w wysokości 300 zł w ciągu pół roku. Więcej o promocji Aktywna Karta – Szybki Start pisałem tutaj.

aktywny start getin online


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.