Promocje bankowe – moje sukcesy w czerwcu

Witam. Głównym celem tej strony jest prezentowanie najlepszych lokat, kont oszczędnościowych oraz kont osobistych na rynku bankowym. Poza tym celem tej strony jest także prezentowanie najlepszych promocji bankowych, w których za otwarcie lokaty, konta oszczędnościowego lub konta osobistego możemy zarobić dodatkowe pieniądze od banku. Od dzisiaj zaczynam cykl miesięcznych wpisów, które będą podsumowaniem moich osiągnięć związanych z zarabianiem premii z promocji bankowych. Oczywiście traktować to należy raczej jako ciekawostkę i na spektakularne zyski nie ma (nie mogę) co liczyć.

Oczywiście czytający wnikliwie moją stroną wiedzą już, że posiadam konto chyba w połowie banków w Polsce. Dlatego z większości promocji nie mogłem skorzystać. Właściwie moi znajomi nie pytają w którym banku mam konto, a raczej w którym nie mam. Oto dowód:

promocje bankoweDo tego należy doliczyć konta jeszcze w trzech bankach, do których nie posiadam kart. Ale od około dwóch miesięcy zaczynam likwidować niepotrzebne konta, ponieważ ich posiadanie uniemożliwia mi korzystanie z promocji dla nowych klientów. W przypadku przedostatniej karty doskonale widać jak wyłączam płatności zbliżeniowe w MasterCardzie.

Na koniec czerwca moje zyski wynoszą tylko (lub aż) 50 zł od Getin Online za udział w promocji Aktywna Karta – Szybki Start. Tutaj w ciągu 5 miesięcy mogę liczyć na kolejne 250 zł. Czekam też na 100 zł za założenie Lokaty Bezkarnej w BGŻ Optima – tutaj dostępna jest kolejna promocja związana tym razem z premią 80 zł. Dla jednym 50 zł czy 150 zł nie dużo, ale należy zauważyć, że pełno klientów banków na takie profity nie może liczyć, a wręcz płacą 10 zł – 20 zł miesięcznie za używanie konta. A przecież można te zasady odwrócić. Jestem zdania, że jak dają to trzeba brać. Obecnie ważne są promocje w Raiffeisen Polbank, Getin Online i T-Mobile Usługi Bankowe – szczegóły ostatnich promocji tutaj. Nadal możemy też zyskać 80 zł premii od BGŻ Optimy za założenie Lokaty Bezkarnej – wystarczy już 1.000 zł – szczegóły tutaj. Poza tym co jakiś czas pojawiają się dodatkowe promocje. Zachęcam do korzystania z takich promocji – wszędzie narzekamy, że banki na nas tylko zarabiają, a przecież i my możemy na nich w prosty sposób zarobić.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.