Konto oszczędnościowe w Banku Smart na 4%

konto oszczędnościowe w banku smart

Bank Smart to internetowy i mobilny oddział FM Banku. Tak jak w przypadku Bossabanku i Banku Ochrony Środowiska Bank Smart jest częścią FM Banku. Bank Smart pojawił się kilka dni temu i w jego ofercie można na razie znaleźć jedynie konto osobiste oraz bardzo dobre konto oszczędnościowe oprocentowane na 4%.

<<<Aktualna oferta depozytowa w Banku Smart oraz BIZ Banku>>>

Konto osobiste w Banku Smart nazywa się SMART Konto i jego prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne. Bezpłatne jest także wydanie i użytkowanie karty debetowej do konta oraz wszystkie przelewy internetowe. Także bezpłatne są wypłaty z wszystkich bankomatów krajowych i zagranicznych. Choć w przypadków bezpłatnych bankomatów bank deklaruje takie warunki do końca 2014 roku. Później bezpłatne mają być jedynie 3 pierwsze wypłaty z bankomatów. Kłuje jedynie prowizja za zmianę PIN-u w bankomatach BZ WBK za 5 zł oraz korzystanie z polecenia zapłaty – również 5 zł.

Konto oszczędnościowe nazywa się SMART Procent i jest oprocentowane na 4% bez żadnych ograniczeń kwotowych i czasowych. Otwierane jest jako rachunek dodatkowy do konta osobistego. Bezpłatny jest pierwsze przelew w miesiącu kalendarzowym na konto osobiste. Każdy kolejny taki przelew, oraz wszystkie przelewy krajowe kosztują 5 zł. To i tak nie dużo w porównaniu do innych banków.

Podsumowując oferta choć prosta, jest bardzo zachęcająca. Warto otworzyć konto w Banku Smart choćby dla bardzo dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego. Najlepsze lokaty – szczegóły w ostatnim rankingu – oprocentowane są w granicach 3,5% – 4%. Tutaj 4% otrzymujemy bez żadnych warunków wstępnych i kosztów. Oczywiście po pewnym czasie oferta zostanie zmieniona i oprocentowanie na pewno spadnie, ale póki co warto korzystać. Lepszego konta oszczędnościowego nie ma. Z pierwszymi opiniami na temat Banku Smart można zapoznać się tutaj, a wszystkich zainteresowanych otwarciem konta zapraszam bezpośrednio na stronę internetową Banku SMART, czyli tutaj.

bank smart

2 Komentarze

  1. Wiedziałem że prędzej czy później nie będzie już tak kolorowo jak był do tej pory i po obniżonych stopach oprocentowania, bank prędzej czy później będzie musiał wprowadzić albo dodatkowe opłaty albo obniży wysokość oprocentowania konta. No i nie myliłem się ponieważ wczoraj bank wydał informację w/s zmian tabeli oprocentowania, opłat i prowizji. Według. livesmartera w przyszłym roku może ono wynosić już nie 4% a sporo poniżej 3%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.